KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12374634

nr 1237 4634

Signerad V Örby, Hundporträtt. Olja på duk, 39x29

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 februari 2019
kl 20:47:40

25/2 20:42:40 1      Vinnande bud